Punctum

Availability:: brak informacji
Shipment:: 3 dni robocze
Price:: €110.61 110.61
Net price: €89.93
quantity szt.
add to your wish list
* - Field mandatory
Ocena:: 5
Producent: POINTS OF YOU
Product code: POY.P
Pin It

Description

Punctum to zestaw zachwycających zdjęć, życiowych tematów oraz mocnych pytań. Wszystko to sprzyja rozwojowi i nauce w radosnej atmosferze. 

Gra opiera się na relacjach pomiędzy zdjęciami oraz kartami ze słowami i pytaniami w odniesieniu do tematu, nad którym chce pracować klient/zespół, zarówno w kontekście spraw osobistych, jak i zawodowych.

Narzędzie to daje nieograniczone możliwości, aby skupić się, zatrzymać na chwilę, zbadać swoją perspektywę i poszukać nowego spojrzenia na sprawę. W Punctum nie ma wygranych i przegranych, nie ma punktów i nie ma rywalizacji.  

Kierując się podstawowymi zasadami fototerapii, wybrano zestaw pięknych kart od fotografików amatorów z całego świata. Zdjęcia te to wielkie pole do interpretacji. Można je rozkładać obrazkiem do góry lub do dołu, albo poprosić klienta, aby wybrał karty losowo. Zaobserwuj, jaką karty wzbudzają reakcję i jakim są potężnym narzędziem do odzwierciedlania.

Zastosowanie

  • Do pracy indywidualnej lub grupowej. Łatwo można się dostosować do każdego odbiorcy, treści, czy metody pracy.
  • Namacalne narzędzie do wizualizacji, które pomaga nazwać abstrakcyjne idee i nadać im czytelny dla klienta przekaz. Dzięki temu rozwój osobisty staje się doświadczeniem zaskakującym, ale także inspirującym i twórczym.
  • Praktyczne narzędzie, które wykracza poza ramy narzucone przez język, czy logikę. Pozwala poruszać istotne dla nas sprawy w sposób skuteczny i niekonfrontacyjny.


Czas rozgrywki:
nie dotyczy

Liczba graczy: nie dotyczy

Przykład zastosowania

 Uwaga! Dostępna również wersja z polskim tłumaczeniem!

 Polecamy lekturę artykułu opisującego zastosowanie narzędzia:

"Punctum kolejne narzędzie twórców The Coaching, gdzie podobnie jak w poprzednim, siła narzędzia polega na jednoczesnym oddziaływaniu obrazu i języka. 
Tym razem Yaron Golan i Efrat Shani postanowili oddzielić mechanizm słowa i obrazu, które w The Coaching Game jest zawarte w jednym." Czytaj dalej

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl